RealIT2 v Cloudu


Na vlastní platformě RealIT2 vyvíjíme cloudovou aplikaci stejného jména, jejímž primárním účelem je jednoduché a přehledné zpracovávání ekonomické agendy s cílem vytvořit komplexní ekonomický systém, jenž by pokryl i ty nejnáročnější potřeby.

Systém je plně modulární s volností volby součástí. V tuto chvíli máme dokončen kompletní modul pro adresář a fakturaci a pracujeme na dalších modulech, jako je pokladna s EET nebo skladové hospodářství.

Intranetové aplikace


Vývoj intranetových aplikací na vlastní platformě RealIT2 

Tato platforma využívá moderních PHP knihoven Zend Framework 2 a Doctrine 2 na straně serveru a JavaScriptové knihovny Dojo Toolkit na straně prohlížeče.

Díky tomu naše aplikace fungují spolehlivě ve všech moderních prohlížečích, včetně ale nevyjímaje Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox a Google Chrome.

Web a WebHosting


Tvorba dynamických webových stránek, nebo komplexní řešení včetně jejich provozu na našich serverech? Pokud zvolíte variantu námi vytvořených stránek provozovaných na našich serverech, pak od nás jako bonus dostanete první rok jejich provozu zcela zdarma.

Pro urychlení a zjednodušení využíváme například redakční systém Joomla, který vytvoření nových stránek výrazně zlevní. Není to ale podmínkou a tak si každý přijde na své.

O firmě Ace-COM

Abychom tedy byli přesnější... Podnikáme pouze v rámci OSVČ vedené na jméno Aleš Jančo, nicméně již od roku 1998, kdy jsme s podnikáním začali využíváme logo a obchodní značku Ace-COM a do budoucna počítáme s tím, že tuto značku použijeme i pro případnou změnu způsobu podnikání (například s.r.o).

Podnikáním v oboru Informačních technologií a služeb s tím spojených se zabýváme již od samotného vzniku živnostenského oprávnění, tedy od roku 1998. V roce 2010 jsme se pak zaměřili na poskytování služeb v oboru vývoje internetových/intranetových aplikací.

V letech 2011-2013 jsme postupně vyvíjeli platformu RealIT na níž jsme postavili několik aplikací pro naše zákazníky, kteří tyto aplikace dodnes úspěšně využívají. Od roku 2015 jsme pak zahájili intenzivní vývoj Cloudové aplikace RealIT2 postavené na modernizované platformě stejného jména. V tuto chvíli tak můžeme drobným podnikatelům nabídnout přehledný a intuitivní nástroj pro fakturaci bez limitu počtu pořízených dokladů.

Vývoj této aplikace i nadále dynamicky pokračuje a postupně bychom chtěli nabídnout komplexní modulární prostředí pokrývající celou škálu nároků kladených na ekonomické informační systémy. Víme však také, že ať uděláte systém jakkoli dokonalý, vždy se najde něco, co byste mohli chtít jinak a proto jsme připraveni na základě Vašich potřeb reagovat také vývojem specializovaných modulů dle Vašich požadavků.

 

Aleš Jančo
majitel firmy